top of page

Ruumikujundus Stuudio on alguse saanud aastal 2011, suurest kirest sisearhitektuuri vastu. Sisearhitektuuri valdkonnas on meil ruumide ja nende lahtimõtestamisega üle 12 aasta kogemust. Usume, et loodud ruum peab olema võrdselt nauditav nii oma funktsionaalsuselt kui ka haarama kaasa kõik meie imelised meeled, mida inimestena ruumi tajumiseks kasutame. Oleme orienteeritud sisearhitektuursete lahenduste ja sealhulgas eritellimusmööbli projekteerimisele. Aitame luua parima võimaliku ruumilahenduse nii arendus-, kaubandus- kui muudele äripindadele. Samuti oleme tegelenud eramute, renoveerimist vajava puhkemaja ja erinevate korteripindadega. Oma kogemuste baasilt oleme abiks olnud ka erinevates loomeprotsessides ehitusettevõtetele ja teistele disainiagentuuridele. Ülevaate meie tehtud töödest saad portfoolio lehelt. Kõige enam on meie töölaual olnud kaubanduspindade projekte. Nende ruumide puhul on meid enim paelunud kaubanduse loogika, inimeste ostukäitumine ja lõputu hulk selle ruumimaastiku võimalusi. ​Projekteerime läbitöötatud ja kliendi käitumisloogikat arvesse võtvaid ruumiplaneeringuid. Meie tööstiil on avatud suhtlusega, Sind kuulav ja Sinu vajadusi mõistva lähenemisega. Iga projekt on meie jaoks eriline ja suhtume sellesse kirgliku pühendumisega, sest see annab meile võimaluse luua uue sümbioosi ruumist, ajahetkest ja materjalidest. Meie looming põimub kogemusega! Omame ulatuslikku koostööpartnerite võrgustikku, mis loob projekti erinevates etappides usaldusväärse ja kiire asjaajamise terve protsessi vältel. Usume, et koostöö on protsess oma kaasahaaratuse ja kohaloluga, millel on kanda oluline roll nii Sinu kui kliendi ja meie kui sisearhitekti vahel. Meie koostööpartneritega saad tutvuda SIIN. Oma töös kasutame litsentseeritud AutoCad ja SketchUp tarkvara.

suur pilt.jpg

Teised  meist

A : Ruut - Hannes Kail

Tallinna Krematoorium - Heigo Rohtla

„Ükskõik kui keeruline on olukord objektil - Ruumikujunduse tüdrukud on alati konstruktiivsed, asjalikud ja särasilmsed“
"Tallinna Krematooriumil oli kolmas kord teha koostööd Ruumikujundus OÜ ga. Ka seekord toimis kõik hästi! Tulemus on väga hea! Meie rahul ja kliendid rahul!"

Järve keskus

Biomarket - Priit Mikelsaar

"Koostöö Ruumikujundus Stuudio tiimiga sujus Järve Kaubanduskeskusel imehästi. Alates sellest hetkest, kui sai tutvustatud meie visooni, nägemust ja soove, kuni lõpplahenduseni. Tänu professionaalsele lähenemisele on Järve Keskuse siseilme täna just selline nagu ta peabki olema- kodune, hubane, kaasaegne."
"Biomarketi koostöö Ruumikujundus Stuudioga on väga pikaajaline ning oleme nende professionaalset abi kasutanud kõigi oma kaupluste uuendamisel. Kuldaväärt ja meeldiv koostööpartner, keda julgeb südamerahus soovitada."

Lincona - Tajo Koiksaar

"Minu koostöö teiega on olnud alati põnev ja loominguline. Mulle meeldib, kuidas teil meeskond on ühtne ja kokkuhoidev. Materjalivalikuid teete pigem premium klassi toodete vahel, mis on alati toonud endaga kaasa põnevaid, ilusaid ja moodsaid lahendusi."
bottom of page